Hastaneye Gitmenize Gerek Yok! Tüm Sağlık ve Bakım İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız

Sizin İçin Hazırladığımız Tüm Sağlık ve Bakım Hizmetlerimiz Burada.

Hizmet Formu

Özelleştirilmiş hizmet planları ve detaylı bilgilendirme için 0312 394 0240 arayabilir ya da hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Evimde bir sağlık uzmanına nasıl güvenebilirim?

Alanında deneyimli sağlık uzmanlarımız gerekli bakım ve tedaviyi tam teşekkürlü şekilde yapmaktadır. Amacımız sizleri konforlu bir ortam ve sağlam bir yaşam alanı oluşturmaktır.

Sağlık uzmanımı sevmezsem değiştirebilir miyim?

Sağlık uzmanlarımız alanında en iyi hizmeti vermektedirler. Lakin sizlerin memnun kalmadığı durumlarda aldığınız hizmete uygun sağlık uzmanımızla bakım ve tedavinize devam ederek hem sizin memnuniyetinizi sağlıyoruz hem de en uygun tedaviyi gönül rahatlığıyla gerçekleştiriyoruz.

Sağlık uzmanınızı nasıl belirliyoruz?

Sağlık uzmanlarımız sizlere en iyi bakım ve tedaviyi uygulamak için alanında en iyi eğitim almış personellerimizdir. Sizlerin yaş, kronik hastalıklar ve istekleriniz doğrultusunda alanında en deneyimli sağlık uzmanlarımız sizlere en iyi tanı, tedavi ve bakımı yapmak için hizmetinizde.

Özel hizmet planı nedir?

Özel hizmet planında siz sevgili müşterilerimizin birden fazla hizmet planından faydalanmak istediğinizde veya daha kapsamlı bakım ve sağlık ihtiyaçlarına gerek duyduğunuzda ücretsiz konsültasyon ekiplerimizin ziyareti sonrasında fuzuli işlemler olmadan sizin için hazırladığımız en verimli ve kapsamlı hizmet paketidir.

Hijyen, sterilizasyon ve dezenfeksiyon kurallarına uyuyor musunuz?

Hijyen:

Sağlık uzmanlarımız  sizlere en iyi hizmeti vermek için gerekli ekipman ve personellerimiz ile hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerekli bakım ve tedaviyi uyguluyorlar.

Sterilizasyon:

Siz hastalarımızın rahatsızlıkları doğrultusunda gerekli görülen durumlarda steril edilmiş ekipmanlar ile tedavinizi gerçekleştiriyoruz.

Dezenfeksiyon:

Covid-19 kapsamında siz hastalarımız için en gerekli tedbir ve önlemleri alıyoruz. Gerek covid-19 testi gerek normal bakım ve tedavi ihtiyaçlarınızda sizlere eşlik etmeden önce dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirerek sizleri ve kendimizi güvence altına alıyoruz.

Esnek & hızlı randevu sistemi nedir?

Her an siz sevgili müşterilerimizin son anda bir talebi veya acil bir ihtiyacı olabilir. Bu durumlarda gün içerisinde en geç 1 gece ise en geç 2 saat içide gerekli sağlık personelimiz taleplerinizi karşılamak için evinize gelir.