Sağlıkta Şefkat Sizinle

Bir Evde Sağlık ve Bakım şirketi olarak ne yaptığımız değil, nasıl yaptığımız önemli. Tüm hizmetlerimizi size sunduğumuz kalitenin mutluluğuyla birlikte evinize tebessüm ile taşıyoruz.

Can Kulağıyla Dinliyoruz

İşlerin nasıl halledilmesini istersiniz? İhtiyaçlarınızı dinliyor, sizinle uzun konuşmalar yapıyoruz. Hepsi sizin mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için.

İhtiyaçlarınızda Sizinleyiz

İster sizi  yürüyüşe çıkaracak olsun, ister dikiş atacak olsun. Lotus Medical olarak sizlere tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak sağlık uzmanlarını sağlıyoruz.

İşimizi sadece uzmanlığımızla değil , özveri ve şefkatle yapıyoruz.

Lotus Medical olarak sadece işini şefkat ve özveri ile yapan profesyonel sağlık uzmanları ile çalışıyoruz.

Neden Lotus Medical’e Başvurmalıyım?

Lotus Medical sınırların ötesine geçerek kurumsal bir firmanın yanı sıra aile şirketidir. Bizler gerek çalışanlarımız gerek hastalarımız ile kurduğumuz bağ ile sıcak bir ortam sunuyoruz sağlık uzmanlarımızın özverili çalışma ağına yeni katılımcılar ekleyerek yarı-zamanlı iş olanağı oluşturmayı planlıyoruz. Sabit personellerimize sunduğumuz imkanları siz sevgili yarı-zamanlı personellerimiz içinde sunuyoruz.

Hangi branşlarda çalışma arkadaşı arıyoruz?

Lotus Medical olarak Doktor, diyetisyen, fizyoterapist, acil bakım ve ambulans teknikeri (paramedik), acil tıp teknisyeni, hemşire ve hasta bakıcıları ile çalışıyoruz. Ana hedefi olabildiğince çok sağlık hizmetini çatınızın altında toplamak isteyen bir şirket olarak sizleride yanımızda görmekten gurur duyuyoruz.

Çalışma süreleri nasıl?

Sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket olarak çok çeşitli mesai sürelerine sahibiz. 7/24 aktif bir şirket olarak esnek çalışma sistemi kullanıyoruz ve programınıza uygun bir şekilde bizimle çalışabileceğinize eminiz. Mesailer uzun mesai, kısa mesai, günlük mesai, gecelik mesai, nakil mesaisi ve yatılı mesai olmak üzere altı gruba ayırıyoruz. Sizlerin uygun çalışma planlarını göz önünde bulundurarak aramıza katılmanızı bekliyoruz.

Sağlık uzmanlarımızı nasıl seçiyoruz?

  Lotus Medical olarak verdiğimiz hizmetler doğrultusunda bünyemize aldığımız sağlık uzmanlarında dikkat ettiğimiz birtakım kriterler vardır. Bunları basitçe sıralamak gerekirse; Etkili, yazılı ve sözlü iletişim, grup tartışmalarına katılma, ikna yeteneği, yaratıcılık, problemleri analiz edebilme, sorunlara alternatif çözümler üretebilme, bilgi toplayabilme, hedefler koyma, gereksinimleri değerlendirebilme, analiz yeteneği, yenilikçe stratejiler geliştirebilme, karşılıklı anlayış ve dostça ilişkiler kurabilme, iyi bir dinleyici olma, duyguları gerektiği şekilde ifade edebilme, çevredeki bireylere gerekli zamanlarda destek olabilme, çevreyi ve kendini motive edebilme yeteneği, karşılıklı saygı çerçevesinde tartışabilme, çevrenizdeki bireylerin duygularını ve içinde bulundukları durumları kavrayabilme, organizasyon yeteneği ve yönetim becerisi.